PRACA

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
POMOCNIK SPAWACZA TERMITOWEGO/ELEKTRYCZNEGO
Miejsce pracy: Kraków / Polska

Opis stanowiska:

  • Pomoc podczas wykonywanie złączy szynowych oraz napawania łukowego szyn i rozjazdów na terenie całego kraju.

Wymagania:

  • Uprawnienia do wykonywania prac spawalniczych w zakresie spawania termitowego szyn i elementów rozjazdów kolejowych – PKP PLK S.A. – mile widziane.
  • Uprawnienia do spawania elektrycznego metodą: drutu proszkowego (114) i elektrody otulonej (111) – mile widziane.
  • Uprawnienia przecinacza gazowego – mile widziane.
  • Prawo jazdy kat. B lub C.
  • Umiejętność obsługi urządzeń spawalniczych – mile widziane.
  • Dyspozycyjność.
  • Praca w delegacji.

Oferta obejmuje:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz szkoleń kierunkowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • pracę w młodym i profesjonalnym zespole.

Życiorysy prosimy przesyłać na adres: spawanie@taumer.com

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).